دی ۲۱

آقاجان! عده‌ای بی‌شرفانه فردای بعد از شما را برنامه‌ریزی می‌کنند!!

حسین اخگرپور دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، در دیدار دانشجویی رهبر معظم انقلاب که به رسم هر سال در ماه مبارک رمضان با حضور نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی، گروه‌های جهادی و نشریات دانشجویی برگزار می شود با ایراد این سخن شهید بهشتی که من تلخی برخورد صادقانه را به شیرینی برخورد منافقانه ترجیح می دهم گفت: آقاجان سلام بنده امروز به عنوان نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، بزرگترین اتحادیه دانشجویی ایران در محضر شما حاضر شده و حامل سلام گرم اعضای این اتحادیه خدمت شما می‌باشم. سلامی به مظلومیت تمامی دانشجویان و جوانان بی نام و نشان سرزمینم که با تمامی بی مهری‌ها و فشار‌ها و سختی‌هایی که در راه تحقق آرمان‌ها از جانب دشمنان خارجی و منافقان داخلی متحمل می‌شوند دست از ارزش‌ها نکشیده و تا جان در تن و خون در رگ دارند، امام زمان، شما و ملت عزیزمان را تنها نمی‌گذارند.

وی افزود: رهبرا وضعیت امروز کشور در حالت عجیبی می‌باشد و دولتی که خود مسئول اجرایی کشور است به مروج تئوری‌های غربی بدل گشته و با فراموش نمودن عموم مردم، موجب نارضایتی اجتماعی و اعتراض مردم به عدم رسیدگی به وضع معیشتی شان می‌باشد مگر ملت رقم زننده ۲۲ بهمن‌های تماشایی چه گناهی مرتکب شده اند که این سزایشان است.
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت:‌ای پدر مهربان! دانشگاه دیگر مبدا تحولات نیست چرا که وقتی نگاه مسئولین به وزارت بهداشت و علوم سیاست زده است نباید بیش از این هم انتظار داشت، وقتی علم را فدای انتصابات سیاسی می‌کنند، وقتی در برخی از دانشگاه‌ها اساتید و مسئولانی جذب شده اند که عملا کارشان پمپاژ نا امیدی نسبت به آینده نظام است، وقتی دانشجو را با چوب سیاسی کاری می‌رانند، وقتی معاونت فرهنگی دانشگاه تبدیل به معاونت سیاسی شده است، آیا می‌توان آن را مبدا تحول نامید؟!
اخگر پور تصریح کرد: مسئولین امر هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای فضای فرهنگی دانشگاه‌ها ندارند، امروز فضای عمومی دانشگاه‌ها بی صاحب مانده و دانشگاه‌های ایران عملا دانشجویانی تربیت میکنند برای یک رژیم سکولار نه یک نظام اسلامی، ولنگاری فرهنگی در دانشگاه‌ها موج میزند و روز به روز شاهد گسترش فساد اخلاقی و اعتیاد در دانشگاه‌ها هستیم.
وی بیان کرد: لازم است از شورای عالی انقلاب فرهنگی بگویم که فقط اسمش هست و هیچ خبری از رسمش نیست، شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز تبدیل به یک دستگاه سند ساز شده، اسنادی که هیچ ضمانت اجرائی ندارند و نظارتی هم بر اجرا یا عدم اجرای آن‌ها نمی‌شود، به نظر می‌رسد که بایستی روح جدیدی در کالبد شورای عالی انقلاب فرهنگی دمیده شده و ان شا الله شاهد جوانگرایی و حضور چهره‌های جدید در ترکیب این شورا و حتی انتصاب عضوی دانشجویی درآن باشیم. آقاجان! اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در سال گذشته به این نتیجه رسیده است که با رفع و حل این مسئله بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.
اخگرپور اظهار کرد: آرمان رفع محرومیت به عنوان یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و از تاکیدات اصلی بنیان گذار کبیر انقلاب و شما می‌باشد که با گذشت ۴ دهه از عمر پر برکت این نظام، هنوز با شرایط ایده آل فاصله‌ها دارد. می‌بایست منابع ملی بر اساس عقلانیت، استحقاق و استعداد مناطق تخصیص یابد تا از رانت خواری، چانه زنی و عدم شفافیت تخصیص بودجه‌ها که باعث بحران‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی می‌گردد جلوگیری به عمل آید.
وی افزود: بر این اساس در زمینه برنامه ریزی فضای سرزمینی، وجود مرکز سیاست گذاری و تصمیم ساز در مورد آمایش سرزمینی که فراتر از جریانات و زد و بند‌های سیاسی دولت و مجلس باشدلازم می‌نماید. ضمنا آقا جان دهه چهارم انقلاب که دهه پیشرفت و عدالت نام داشت روبه پایان می‌باشد و نسل سوم و چهارم انقلاب در دهه بعد پیشقراولان تحقق آرمان‌های انقلاب خواهند بود لذا از حضرتعالی استدعا داریم که فتح بابی به دهه پنجم داشته باشید تا نسل جدید انقلاب اسلامی خود را آماده‌ی این مساله نموده و جوانب تحقق آن را با تمام قوا پیش ببرند.
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: حضرت آقا! صدا و سیما به جای اینکه ملی رفتار نموده و از ظرفیت تمام استان‌ها بهره گیرد به صورت فاحش به تریبون افراد و هنرمندان و تهیه کنندگان ثابتی بدل شده است به گونه‌ای که در شبکه‌های جدید این مساله به وضوح دیده می‌شودبار‌ها و بار‌ها ثابت شده است که اگر تلویزیون برنامه‌هایی بسازد که نیاز‌های مردم را بازگو کند، مخاطب خواهد داشت. چه بسا که برنامه‌های پرمخاطب مثل خندوانه و دورهمی از این قبیل بوده است.
وی بیان کرد: آقاجان هنر در جامعه کنونی ما شکلی نخبه زده به خود گرفته است و به جای اینکه از هنرمندان واقعی این سرزمین هم، چون شعرا، نویسندگان، سازندگان هنر‌های تجسمی و صنایع دستی چهره سازی شود از عده‌ای صورت سازی یا سلبریتی سازی می‌گردد که نه هنر را می‌شناسند و نه ابزار آن را.
اخگرپور در ادامه خطاب رهبر معظم انقلاب بیان کرد: آقاجان شاید این مطلب که امروز می‌خواهم بر زبان جاری کنم سخت‌ترین جملاتی باشد که باید تصمیم می‌گرفتم در دیدار امروز بگویم یا نه ما فرزندان شما ولایت مطلقه فقیه را به عنوان نیابتی عام از جانب حضرت حجت تلقی می‌نماییم و از خداوند متعال آرزومندیم که در زیر لوای رهبری شما علم انقلاب را به ید نورانی حضرت اش برسانیم و هیچ مسیر دیگری را جز مشیت ا. للهی بر ذهنمان نمی‌پرورانیم. اما آقاجان عده‌ای در این کشور در پنهان و عیان، بی شرفانه فردای بعد از شما را برنامه ریزی می‌کنند و یاللعجب از شیطان و دسیسه هایش اینان در اتاق‌های فکر خود با نقشه‌های دنیوی سعی بر تغییر ماهیت انقلاب بعد از شما را دارند، چون می‌دانند تا شما هستید علم انقلاب نمی‌افتد تا شما هستید کوتاه نمی‌آییدتا شما هستید نمی‌گذارید انقلاب خمینی کبیر با تمام فراز و فرود‌ها به خاطر خون‌های به خاک ریخته شهدا و ایثاری که ملت انجام داده است به موزه تاریخ بپیوندد.
وی اضافه کرد: آقا جان اگر می‌بینید عده‌ای به شما نامه بدون سلام و والسلام می‌نویسند، یا عده‌ای دیگر نامه سرگشاده خطاب به جنابعالی می‌نگارنداگر می‌بینید عده‌ای فتنه و اردو کشی خیابانی را ساماندهی می‌کنند و عده‌ای دیگر فساد چند میلیاردی را انجام می‌دهنداگر می‌بینید عده‌ای سمپاد‌های دانشجویی شان را ترغیب به نامه نگاری به جنابعالی می‌کنند و عده‌ای دیگر پیاده نظام یکبار مصرفشان را متحد کرده و اتحادیه سازی می‌کنند اگر می‌بینید عده‌ای از درون حصر سعی بر انشقاق بین حوزه و خبرگان دارند و عده‌ای در جامعه با مواضعشان سعی بر تفرقه و آشوب در کشور می‌کنندتحلیل ما این است که این مسایل ربطی به امروز ندارد و فردا را نشانه گرفته اندانگار احمق‌ها یادشان رفته سرنوشت مهدی هاشمی را، احمق‌ها یادشان رفته تاریخ دهه ۶۰ و قائم مقام معذول را… دل ما از دست این دنیا طلبان خون است و بدانند تا خون در رگان ما باشد و از سر‌های ما کوه بسازند نمی‌گذاریم انقلاب دست نا اهلان بیافتد پس بچرخند تا بچرخیم.
اخگرپور در پایان با قرائت شعر زیر در محضر رهبر معظم انقلاب به سخنان خود پایان داد:
جاده و اسب مهیا است بیا تا برویم/ کربلا منتظر ماست بیا تا برویم
هر چه خواندند ز. تحریم بدان بی اثر است/ شور و امید چو با ما است بیا تا برویم
کس ندیدست ز. دشمن اثر خیر و امید/ دل ما مخزن دریاست بیا تا برویم
هست چهل سالگی رویش این نهضت/ خون رهبر عشق چو اینجاست بیا تا برویم
ملتفت باش که بدعهدی شیطان بزرگ/ زاده شر اروپا است بیا تا برویم
مطلب موشک و تعطیلی آن هیهات است/ اسلحه غیرت دریاست بیا تا برویم
با ظهور گل نرگس که رسد از مکه/ منتقم منتظر ماست بیا تا برویم

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *