آبا ۰۲

با جهادگران هیرمند

کاروان متخصصان جهادی دانشگاه اعزام شدند
 
گروه خبر: کاروان متخصصان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله عازم هیرمند شدند. دکتر علیرضا جلالی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) که در منطقه هیرمند حضور یافته بود با اعلام خبر فوق افزود: در راستای طرح های محرومیت زدایی و حرکت های جهادی  این دانشگاه د راین سفر تیم کاملی از متخصصان و پزشکان دانشگاه و مراکز درمانی تابعه با حضور در شهر هیرمند در استان سیستان و بلوچستان از توابع شهرستان زابل و استقرار در بیمارستان شهدای هیرمند در سه شیفت کاری به ارائه خدمت به مردم شهیدپرور و شریف منطقه خواهند پرداخت.
دکتر جلالی در ادامه اضافه کرد: در این تیم متخصصان جراحی، بیهوشی،اطفال ،داخلی ، زنان و دندانپزشک و پزشکان عمومی حضور دارند و در مدت ۵ روز به فعالیت  تخصصی جهادی خواهند پرداخت .
دکتر جلالی گفت: ما در این حرکت جهادی چند هدف عمده را دنبال می کنیم  اول اینکه باید این فرهنگ در کشور نهادینه شود که متخصصان برجسته کشور با حضور در مناطق محروم و کمتر برخوردار میهن اسلامی مان به شکل مرتب و زمان بندی شده با درد و رنج مردم شریف از نزدیک آشنا خواهند شد و دوم آنکه مردم این مناطق کشورمان نیز خدمات تخصصی را به شکل رایگان و جهادی دریافت خواهند کرد .
ریاست دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در پایان ابراز داشت: امیدواریم روزی فرابرسد که  یکی از  آرمان های بزرگ معمار انقلاب را که محرومیت زدایی در حوزه سلامت بود را جامعه عمل پوشانده تا بدینوسیله  رضایت خداوند متعال را نیز کسب کنیم.
لازم بذکر است این حرکت جهادی با حمایت بهداری نیروی زمینی سپاه و دانشگاه علوم پزشکی زابل انجام خواهد شد.

photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۳_۱۳-۳۰-۳۱ photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۳_۱۲-۵۰-۴۸ photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۳_۱۳-۴۰-۵۱ photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۳_۱۳-۴۳-۳۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *