به افتخار بادیگارد و خالق نازنین اش!

تیر ۰۸

به افتخار بادیگارد و خالق نازنین اش!

به افتخار بادیگارد و خالق نازنین اش!

pic pejvak

اشاره :

این روزها که جشنواره فیلم فجر به خط پایان رسید و همگان بی صبرانه منتظر اکران عمومی فیلم سینمایی بادیگارد اثر تازه و شاخص استاد ابراهیم حاتمی کیا این سردار سرفراز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که اتفاقا تولید موسسه هنری رسانه ای اوج با تلاش مخلصانه بسیجی هنرمند احسان محمد حسنی هستیم  و به لطف حضرت دوست با استقبال پرشور مردم عزیزمان ان شااله استاد حاتمی کیا جایزه اصلی خود را از دستان مردم این صاحبان اصلی انقلاب خواهد گرفت و روی هیات داوران جشنواره را کم خواهند کرد! نامه ای با یک عکس زیبا از یکی از دانشجویان قدیمی دانشگاه که این روزها در استان کردستان در حال خدمت به نظام و انقلاب است  به دستمان رسید که مناسب حال و هوای این روزهاست  لازم بذکر است که جعفر معظمی عزیز دانش آموخته دارو و تجهیزات پزشکی سال ۹۳ مدتی را نیز با مجله آرمان گرا همکاری مستقیم داشته است .

**

سلام و ارادت به محضر کلیه دانشجویان عزیز و صمیمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) که اوقات شیرین و به یاد ماندنی عمرم  را در این دانشگاه و خوابگاههای قائم، شهید مفتح ،جماران و مجتمع ولایت گذراندم .

اردوی راهیان نور غرب و جنوب ، سفر مشهد و شمال ، نمایشگاه مطبوعات و غرفه آرمان گرا، سفر به قم و جمکران ، هیاتهای دانشجویی خوابگاهها ، زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی و حرم امام و بهشت زهرا ، زیارت حضرت آقا در بیت و…. خیلی دیگر از عرصه هایی دیگر که در این سه سال تجربه کردم و برایم سراسر خاطره و تجربه بود و کوله بار سنگینی از خوبی ها را برایم به ارمغان آورد که مرور خاطراتش همگی شیرین و دلنشین اند

آشنایی من با آرمان گرا بر می گردد به سال۱۳۹۰ که دانشجوی جدید خوابگاه قائم بودم و شبی مجله را را در اتاق ما توزیع کردند فکر کنم شماره ۴ بود که دیدم  صفحه آرایی جذاب و مطالب متنوع که برایم خوشایند بود و کمی از آن را خواندم کم کم با آن انس گرفتم و در شماره های آتی بیشتر خواندم آرمان گرا در خوابگاه هواداران خوبی داشت که می دیدم آن را می خواندند و بی خیالانی هم بودند که با بی اعتنایی از آن گذر می کردند .

بنده در تابستان امسال توفیق حضور کوتاهی را در مرکز فرهنگی مجتمع ولایت در جوار دکتر حسن هنرور مدیر آن مرکز را داشتم که اتفاقا مصادف شد با آمدن استاد حاتمی کیا به مجتمع و انتخاب لوکیشن آنجا برای فیلمبرداری بادیگارد ، اینجانب برای اولین بار بود که ایشان را از نزدیک می دیدم و به صفا و خلوص ایشان پی بردم و مدیریت صحیح و هوشمندانه ایشان را در هدایت پروژه از نزدیک دیدم و سکانس ها را که تا حد مطلوب خود نمی رسید بارها تکرار می کرد و خانم مریلا زارعی هم ایشان را در این امر یاری می کردند. در این ۲ روزی که گروه عوامل تولید فیلم بادیگارد در مجتمع ولایت بودند بسیار زحمت و تلاش برای تولید این فیلم کشیده شد ، تا دیر وقت با عشق و علاقه  مشغول فیلم برداری بودند ، استاد حاتمی کیا بسیار آدم مردمی و  خوش برخورد و خوش اخلاق بودند و این نکته برایم بسیار مهم بود .

خاطرم هست در یکی از سکانس ها که قرار بود حاج حیدر(پرویز پرستویی) در لوکیشن مقابل کاخ در مجتمع مسافتی را عبور کرده و سوار خودرو شوند ، گروه در حال ضبط این صحنه بود که یکی از کارگران ساده دل و با صفای مجتمع ولایت از مسافتی دقیقا مقابل صحنه فیلمبرداری دوربین آمد و ناگهان وارد کادر شد ! استاد حاتمی کیا ناگهان کات داد و به مدیر صحنه گفت مگر قرار نبود کنترل کنید کسی از آن سمت وارد نشود! کارگر ساد دل ما در حین عبور از کنار پرستویی با وی سلام و حال و احوال کرد در این حین پرویز پرستویی خود را معرفی می کند و بنده خدا میرود  و وارد اتاق مدیریت مجتمع می شود در اتاق بچه ها به وی گفتند فلانی شناختی وی کی بود؟ گفت : خیر! به او گفتند: بابا این پرویز پرستویی بود بازیگر معروف آژانس شیشه ای!!

بنده خدا گفت : ای بابا من گفتم چقدر چهر هاش آشنا بود!! و به سرعت دوباره به محل لوکیشن دوید در این حین تیم در حال ضبط دوباره صحنه بود که طرف وارد کادر شد!! فریاد عوامل بلند شده و دوباره دستور کات صادر شد!!  بنده خدا دوباره با پرویز روبوسی گرمی کرد و گفت : من دیدم چهره شما آشناست!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *