شهر ۰۸

به امید زندگی مهدوی تر!.

بیانیه پایانی اولین جشنواره گنبد فیروزه ای

به امید زندگی مهدوی تر!.

دبیر نخستین جشنواره دانشجویی گنبد فیروزه

محمد امین میرشکاری/دانشجوی پزشکی

Untitled-2SRB-ERHBF

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد/عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد

حمد و سپاس خداوند جهان آفرین که بر ما منت نهاد و غمزه پدرانه رسولش را مایه هدایت ما قرار داد و چشمه عدالت خود را در وجودی قرار داد که به حق همه اجزای عالم خلقت به نیکویی شیعه اویند.شکر خداوندی که انتظار را بهانه عشق خود و پرورش و رشد احسن بندگانش قرار داد.انتظار برای بهاری شدن دل های به خزان افتاده؛انتظار برای دشتی از خوبی ها به پهنه وسعت معنای انسانیت و مهربانی.

سالی دیگر نیز سپری شد و چشمان نالایق ما بی بهره از عنایت پرده نشین عالم خاکی.شمار نفس هایمان به پایان نزدیک تر شد و شوق وصال و دلتنگی برای چشیدن لذت نگاهی از گوشه چشم ساقی دل سوخته منتظران؛آتشین تر.

امسال آمدیم تا در کنار پاکدلان عرصه ایمان و پاسداران حریم منتظران و به یادبود ذخیره ای که وسعت عنایتش به اهل جهان به پهنای کرم رب العالمین است؛خدمتی به منتظران صاحب دلربا ترین گنبد فیروزه کرده باشیم.چه شب هایی که به انتظار و شوق رضایتش بیدار ماندیم و چه ساعت هایی که بی امان در فکر بهترین ها برای جشن تولد پدر همه خوبی ها و خوب ها ی عالم گذراندیم.

اما آنچه انتظار و خواهش ماست این است که گنبد فیروزه هر روز زندگی ما باشد و انتظار تکواژه معنا دهی به نفس کشیدنمان.از امروز دیگر با پدر غریبمان مانوس تریم و با اشک های نگاه بارانیش همراه تر.

از امروز بار دیگر عهد می کنیم که رخسار سرخ و سلامت طلب کنیم برای مرد منتقم دوران با خواندن صبحگاهی دعای عهد.قرارمان از این لحظه این باشد که دست لطیف عنایتش را بیشتر بر سر خود حس کنیم و شکوفه اخلاص و عمل صالح را هر دم به حضورش هدیه کنیم.

گنبد فیروزه ترانه ایست به سبک خواهش وتمنا.خواهشی که وجود ما را سرشار از غنای سیری ناپذیر عشق به او می کند و طرب تمنای خوب بودن را همراه دارد.

جام وجودمان را پر می کنیم از شراب طهور الستی که مستی دوست داشتن جان جانان ولی زمان امام خوبان و دعاگوی دل پاکان را ارمغان میدهد.دامنی پر از گل های عطرآگین عذر و خواهش را نثار دشت پر از شقایق خوشایند ترین احساس های نگاهش می کنیم و بر چشمان خود سرمه انتظار عاشقانه اش می کشیم.

خوبان!دیگر جز شکر از شما که امامتان را یاری کردید با یادش و آبروی غلامان کویش را خریدید با حضور در نخستین جشنواره گنبد فیروزه که یک همدلی دانشجویی بود برای ظهورش؛نمانده.همچنین از بخش های مختلف دانشگاه که مارا در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره یاری نمودند تشکر می‌نماییم.

تنها روشی که برای سپاس از قدوم و نگاه مهربان شما از گنبد فیروزه ای ها بر می آید همراهیتان است تا سال دیگر و این مهم را به زودی به بهترین شیوه ممکن به زودی نثارتان خواهیم کرد.کانال جشنواره با عنوانی جدید پذیرای حضور گرمتان خواهد بود تا گنبد فیروزه ای دیگر .همراه با مسابقات و مطالب جذاب و خواندنی.صمیمانه راهنمایی مشفقانه و برادرانه شما را برای تجربه های دیگر پذیراییم و محبتتان را به خادمان خود در جشنواره گنبد فیروزه فراموش نمی کنیم.

به امید زندگی مهدوی تر از جوان مهدوی تر .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *