تورقی در دفتر یادبود آرمان گرا

تیر ۱۲

تورقی در دفتر یادبود آرمان گرا

آرمان گرا در دومین تجربه حضور در نمایشگاه مطبوعات

تورقی در دفتر یادبود آرمان گرا

 photo_2015-11-11_06-54-57

اشاره :

امسال برای نمایشگاه مطبوعات که درخواست دادیم قصه انصراف  رسانه های اصولگرا و بزرگان این عرصه رخ داد ، راستش ما هم چند ساعتی مردد شدیم که برویم یا نرویم !!  بعد کلی مشورت با برخی دوستان و بزرگان این عرصه عزم را جزم کردیم که برویم ،  با هدف کسب تجربه برای دانشجویان جوان و یاران تازه آرمانگرا  ، فقط همین و رفتیم ….

از فضای غالب نمایشگاه مطبوعات امسال که دست حضرات بود چیزی نمی گویم ، ولی غرفه ما به عنوان تنها نشریه دانشجویی بسیج دانشجویی که غرفه داشت صبح و عصر یک هفته ای فعال بود و بالغ بر ۲۰ دانشجوی جوان و تازه نفس در غرفه فعالیت کردند و حضور مداوم داشتند  غرفه البته میهمانانی هم داشت که با هم نوشته های این عزیزان را در دفتر یادبود  غرفه می خوانیم.

**

توفیقی شد که از غرفه فصلنامه دانشجویی آرمان گرا بازدید کنیم دوستان توضیح خوبی ارائه نمودند آرزوی توفیق برای همه برادران و خواهران دارم. درسایه ولایت پاینده باشید.

سید محمدرضا میر تاج الدینی

نماینده مجلس شورای اسلامی

**

باعث سرور و افتخار است که ضمن بازدید از نمایشگاه مطبوعات کشور در تهران از غرفه آرمانگرا بازدید به عمل آوردم و با جوانان پرشور و آرمانخواه به ویژه جناب آقای علاقمند آشنا شدم.وجود این جوانان به انسان دلگرمی و امید می دهد.برای این عزیزان آرزوی توفیق ، سلامتی و سربلندی دارم .

عبدالکاظم علی نژاد

معاون برنامه ریزی و پژوهشی شبکه ماهواره ای قناه الاهواز و

مسئول دبیر خانه انجمن اثار و مفاخر فرهنگی خوزستان

**

بشر در طی مسیر تکامل خود از دو هادی استفاده کرده عقل و دین اولی حجت درونی و دومی حجت بیرونی و هردو عنایت الهی ولی به دلیل آنکه انسان موجودی است با دو وظیفه هدایت خود و هدایت دیگران لاجرم نیاز به ابزاری دارد که تجربیات خود را در این مسیر تکامل برای بهره برداری دیگران در حال و آینده به ودیعه بگذارد قلم و نشر این ابزار است شما دانشجویان نیز می توانید با تلاش مخلصانه و عالمانه در این مسیر قدمی بردارید و در آخر به این احساس آرامش بخش دست یابید که ما وظیفه خود را انجام دادیم.

دکتر جعفر اصلانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

**

قال رسول الله :

النعمتان مجهولتان ، الصحت الامان

“دو نعمت است که مجهول می باشد سلامتی و امنیت “

خوشبختانه جامعه پزشکی در جمهوری اسلامی ایران یک مجموعه عظیم به لحاظ فکر و تخصص و تلاش از نادر جوامع نخبگی کشور است.

و در این راستا بسیجیان این جامعه بزرگ به لحاظ پیوستگی این تخصص و علم ارزشمند به ایمان و اعتقاد به ولایت از ارزش بی نظیری برخوردار شده است و پرچم پر افتخاری برای فرمایش حضرت رسول اکرم(ص) بوده و در آینده با قدرت و قوت بیشتری خواهد بود.

و من الله التوفیق

سرتیپ دکتر محمد حسن نامی

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ستاد کل

**

بازدید از غرفه بقیه الله متعلق به دانشگاه علوم پزشکی برایم فرصت مغتنمی بود که از زحمات دست اندرکاران آرمانگرا تقدیر و تشکر نمایم.

با آرزوی توفیقات الهی

دکتر مصطفی کواکبیان

فعال سیاسی

**

قران : “نجات یک انسان مثل نجات همه بشریت است”.

این آیه باید در تمام بیمارستان ها و دانشگاه ها ی علوم پزشکی و مطب پزشکان تزئین کننده محیط باشد.

دکتر محمد حسین قدیری ابیانه

**

از غرفه دانشگاه بقیه ا… بازدید کردم و از فعالیت عزیزان دانشجو که با شور و شوق جوانی و دانشجویی مشغول بودم آگاه و مشعف شدم .

آرزو می کنم این قشر عزیز و تلاش گر و آینده ساز آینده علمی و پزوهشی و فناوری این مملکت و نظام مقدس را چنان رقم بزنند که شاهد تحقق جامعه آرمانی وتمدن اسلامی باشیم.

امیر دکتر محمد حسین لشکری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارتش

***

چه زیباست اندیشه های والای دانشجویان که در مسیر زلال ولایت دلسوزانه تلاش می نمایند.

آثار فرهیختگان دلسوز در دانشگاه بقیه ا… همواره مسیر مستقیم را تداعی و ترسیم می نماید. در پناه امام زمان (عج) همواره موفق باشید.

دکتر محمد حسن دادگر- روانشناس

**

از اینکه با حضور در غرفه بسیج دانشجویی دانشگاه بقیه ا…(عج) با نشریات و فعالیت های پزشکی این دانشگاه آشنا شدم خوشحال هستم.عیب کار فقط در اطلاع رسانی است ، چه خوب است این فصلنامه در کیوسک های مطبوعات هم باشد.

علی نوری

**

آرزوی موفقیت برای شما دارم ، انرژی جوانی در غرفه شما مشهود بود.

نیما کرمی- مجری صداوسیما

**

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جهادگران عرصه جنگ نرم.

بسیار خوشحال و مسرورم از اینکه می بینم هنوز هم افرادی هستند که بدون هیچ چشم داشتی مخلصانه در راه تعالی بشریت گام بر می دارند و این جبهه را خالی نگذاشته اند.

کار فرهنگی و کار در جبهه نرم بر طبق منویات مقام عظمای ولایت بسیار بی سر و صدا و تأثیرگذار است.

امیدوارم همگی در این راه ثابت قدم بوده و گوشه ی کوچکی از دین خود به این انقلاب را اینگونه پاسخ دهیم.

سید محمد یحیی زاده

**

زکات علم نشر آن است

فاطمه اسلامی فرد

**

خوشحالم از اینکه دوستان هم سن و سال خودمان آنقدر در زمینه مطبوعات موفق اند و حرفی برای زدن دارند. موفق باشید .

فاطمه محمدی

**

من نگویم که تو اکنون با که نشین و چه بپوش

که تو خود دانی اگر عاقل وزیرک باشی

موسی ایمانی سوادکوهی

مدیر روابط عمومی دانشگاه بقیه الله

**

ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی موفقیت  غرفه بسیار عالی بود ان شااله در نمایشگاههای بعدی شاهد آثار و توانمدیهای بیشتر جوانان آن دانشگاه باشیم

محمود رضوی

**

بازدید شد غرفه را از لحاظ لیست موارد ارائه شده توان مند دیدم

سرهنگ ابراهیم قلعه ای

**

در مورد نمایشگاه و بالزدید از غرفه نشریات دانشجویی علی الخصوص آرمان گرا مسولان غرفه را بسیار مشتاق به بالابردن راندمان علمی و خلاقیت دیدم.

مالکی

**

با عرض خسته نباشید خدمت برادران جهادگر غرفه الحمدلله از لحاظ فرهنگی و دانشجویی در بهترین شرایط و امکانات است..

سعید

**

ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری غرفه در نمایشگاه  امیدوارم اینگونه تلاش ها بتواند راه را برای پویندگان علم و دانش رهنما باشد و باعث افتخار بنده بود که از نزدیک از غرفه آرمان گرا بازدید کردم ضمن غرض خسته نباشید موفقیت همه عزیزان را خواستارم

حسین امانی

**

بسیار خرسندم که در نمایشگاه مطبوعات در غرفه نشریه برتر آرمان گرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا… آشنا شدم نشریه تحلیل محور که ان شااله همواره اخلاق اسلامی را در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ادامه دهد و در دام سکولاریسم رسانه ای (جدایی اخلاق از انصاف دینی) نیافتد. هماره موفق در آگاهی بخشی خصوصا به دانشجویان کمتر مذهبی باشید.

**

در مورخ ۲۱ ام آبان ماه توفیقی حاصل شد تا از غرفه آرمان گرا بازدید نمایم توفیق روزافزون سردبیر و دانشجویان فعال در عرصه اطلاع رسانی صحیح و بدون دروغگویی را خواستارم.

سید محمد جواد مولایی

**

بیمارستان بقیه الله که خادم خادمان سربازان دفاع مقدس است خود بسیج عالی از برای پزشکان و پیراپزشکان و سایر دانشجویان علوم پزشکی محسوب  می شود  توفیقات عزیزان را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم

آیه الله سید محمد باقر خرازی

**

نام پزشک با سلامتی و نجات و رهایی برای مردم همراه است و قتی  نام ابن سینا را تکرار می کنند سلامت در رگهای ما حلول می کند  و پزشک و دانشکده های پزشکی و مردان و زنانی که در این عرصه و دانشجویان عزیزی که در نظام سلامت فعالیت می کنند  سلامتی را یادآور می شوند.

نشریات این عرصه چه دانشجویی و چه دانشگاهی  همه موید این کلام می باشند.

علیرضا محجوب

نماینده مجلس شورای اسلامی

**

از همت تان در این غربت ظاهری حزب ا.. متشکرم ، حزب الله در دل ها غریب است مشکل این است که مردم نفهمیدند نیازمند حزب اللهی بودن هستند.

امیر بهاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *