شهر ۰۸

شونصد کیلو اقتصاد مقاومتی!

گزارشی از ابر شاهکارهای بعضی ها برای تحقق اقتصاد مقاومتی!!

شونصد کیلو اقتصاد مقاومتی!

100_24

در راستای تحقق کامل اقتصاد مقاومتی در این سرزمین ، قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتی در کشور با شکوه و جلال مخصوص در سالن احلاس سران کشورهای اسلامی در ولنجک دو هزار دویست و ششمین کنگره ملی اقتصاد مقاومتی!! را برگزار نمود.

در این کنگره فاخر مدیران ، مسئوان ارشد اقتصادی ، فعالان بخش خصوصی و اصحاب جراید و رسانه ها به شکل بی نظیری حضور داشتند و همگی از هدایای بی نظر جلوی درب مانند یک کیف تمام چرم دستی چندین کتاب مرتبط و یک فلش ۳۲ گیگ چینی و چند خودکار شیک مارک آلمانی!! لذت بردند.

در این کنگره از این مسئول چپ چپ گرفته تا اون رئیس راست راست حضور کامل داشته و نهار را نخورده نرفتند! از طرفی این حضور کامل همه علایق و جناحهای سیاسی نشان داد که شکر خدا چه وفاقی بین همه رفقا وجود دارد!

این معاون . اون رئیس و وآن وکیل به طرز حیرت انگیزی سخنرانی نموده و داد سخن از اهمیت این مقوله راندند و همه را به چرتی شیرین فرو بردند به نحوی که ساعتها عکاسان و فیلمبرداران دنبال سوژه جذاب شکار می کرده و غش کرده بودند از خنده و از حالات ملت! (هر چند حراست سالن در وقت خروج کلیه دوربین ها و فیلمها را گرفته و بازبینی کرده و پاک نمود تا آنچه نباید، از این کنگره فاخر بیرون نرود).

و اما اهم مصوبات این کنگره عظیم برای سال جاری عبارتند از:

مقرر شد همایش های اقتصاد مقاومتی از این به بعد صبح زود و یا آخر شب برگزار نشود. چون ملت وسط صحبت آقای …….. می خوابند و عکس هایش مایه آبروریزی می شود!!

شونصد هزار متر بنر با عنوان «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» با طرح جیغ و خوشگل چاپ شده و در اقصی نقاط شهر نصب گردد .

شیشصد عدد بیلبورد غول پیکر در کل کشور با موضوع اقتصاد مقاومتی طراحی و آماده شود فورا و عاجلا…

به تعداد ۸ میلیون سر رسید، تقویم جیبی ،جاکلیدی، زیرسیگاری و … با طرح «اقتصاد مقاومتی» تهیه و بین آحاد ملت توزیع گردد. (جهت صرفه جویی در هزینه ها ترجیحا از نمونه های چینی استفاده شود).

۵۰ شماره مجله با عنوان «اقتصاد مقاومتی» چاپ و توزیع شود. (مصاحبه با دکتر ظریف و تجلیل از سرداران سیاست خارجی و برجام فراموش نشود).

برای حمایت قاطع از تولیدات داخل مقرر شد از حاضران در همایش با خاویار، شاه میگو و کباب بختیاری تولید داخل پذیرایی شده و نیز بسته های هدیه شامل سکه بهار آزادی تولید داخل توزیع گردد.

تبصره: بند ۵ صرفا برای بعضی ها است. به دلیل خالی بودن خزانه، بقیه با آب معدنی و تی تاب تولید داخل پذیرایی شوند!!!

مصوب شد در ابتدای سربرگ تمامی ادارات و سازمانها و نهادهای دولتی خصوصی و نیمه خصوصی عبارت اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل حتما چاپ شود.

جام ورزشی تمامی رشته های ورزشی از تهران گرفته تا تمامی کوره دهات ها و … با نام اقتصاد مقاومتی مزین گردد .

تمامی اتوبوسهای کشور مزین به این شعار زیبا به مدت شش ماه در سطح شهر تردد کنند.

تمامی شرکتهای هوایی در ابتدای خوش آمدگویی خلبان و سرمهماندار ، شعار سال را زمزمه کنند.

کنگره امید دارد با اقدام و عمل جدی و تدبیر و اعتدال فراوان! در این خصوص اقتصاد مقاومتی کاملا محقق گردد و مملکت گل و بلبل گردد .

بروی بدنه تمامی قطارها و کشتی ها جمله اقتصاد مقاومتی را با فونت مناسب حک کنند .

راستی یک حرکت جدید:

یک کانال تلگرامی به نام اقتصاد مقاومتی در این شبکه اجتماعی افتتاح و هر روز صدها پیام صوتی و تصویری بروی آن منتشر شود

یک صفحه در اینستاگرام و لاین و تانگو و لینکدین به همین نام باز شده و هر روز تصاویر زیبا بروی آن بارگذاری شود….فعلا بسه دیگه زیاد هم شد.

تا کنگره بعدی به امید دیدار…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *