فرو ۱۴

نامه ی صریح و انتقادآمیز ۲۰ بسیج دانشجویی کشور به روحانی

همه قدس برای همه ی فلسطینیان

جمهوری اسلامی ایران در همه ادوار گذشته تنها راه حل مسأله قدس و فلسطین را مبارزه همه جانبه دائمی و خستگی ناپذیر دانسته و برحق بازگشت آوارگان فلسطینی و برگزاری انتخابات آزاد به عنوان حق تعیین سرنوشت ملت فلسطین تأکید ساخته است که نمونه آن در کلام مقام معظم رهبری، توجه ویژه به مسلح سازی کرانه باختری و مبارزه برای «آزادی نهر تا بحر و نه حتی یک وجب کم تر» می باشد.

حضور جنابعالی و وزیر امور خارجه در کنفرانس اخیر سازمان همکاری های اسلامی بود که سخنان دیپلمات مأبانه و غیرانقلابی حضرت عالی و عدم شفافیت و تبیین گری دیدگاه جمهوری اسلامی که توأم با سکوتتان در خصوص بیانه پایانی این اجلاس صورت گرفت، اندک امیدهای ملت ایران نسبت به دولت شما را رو به تباهی برد.

پر واضح است که ازمنظر جمهوری اسلامی ایران تقسیم قدس به بخش شرقی و غربی از اساس مردود بوده و شهر قدس پایتخت کشور و دولت فلسطین خواهد بود.

خیانتی که در هفته گذشته در سازمان همکاری های اسلامی صورت پذیرفت زمینه نابودی فلسطین و رسمیت بخشیدن به رژیم منحوس صهیونیستی بود.

قدس غربی-شرقی شروع پروژه ای جدید برای برهم زدن معادلات منطقه ای و ورود رژیم صهیونسیتی به عرصه های دیگر است.

تعجب آنجایی بیشتر شد که شما و وزیر خارجه تان را در اجلاسی مشاهده کردیم که نتیجه آن رای به قدس شرقی برای فلسطینیان شد!

هرچند در برجام به انفعال و عدم فهم دستگاه دیپلماسی جنابتان یقین آورده بودیم، اما چنین روزی را متصور نبودیم که در قبال قدس و فلسطین نیز تا این حد وادادگی به خرج دهید!

متاسفانه مطرح نکردن ایده «همه قدس از برای همه فلسطینیان» از سوی شما و دستگاه دیپلماسی اتان در این چند ماه و چند روز و بدتر از آن سکوت در سازمان و عدم حمایت قاطع و صریح، باعث مطرح شدن و برجسته شدن این طرح کثیف گردید.

هرچند دستگاهی که پنج سال از عمر خود را مشغول برجام و مذاکره با کدخدا کرده است طبیعی است که جایی برای آرمان قدس و پرداختن به آن و آمادگی لازم برای مقابله با حیله های مختلف از سوی متسکبران را نداشته باشد.

رفتار های غیرانقلابی و محافظه کارانه حضرتعالی در چنین محافل بین المللی، نه تنها موجب تضعیف جایگاه بین المللی جمهوری اسلامی می شود، بلکه آسیب های جدی و جبران ناپذیری به دستاوردهای رزمندگان جبهه مقاومت وارد می سازد.

همه قدس برای همه ی فلسطینیان است و اگر آن را با صدای بلند فریاد نکردید در خیانت تجزیه قدس و به رسمیت شناختن اسرائیل سهیم هستید.

 

▫بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام

▫بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر

▫بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی

▫بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه تهران

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه شریف

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکى شهید بهشتی

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی

▫️بسیج دانشجویی دانشکده فنی شهید شمسی پور

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه صدرا

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه مدرسه عالی شهید مطهری

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران شمال

▫️بسیج دانشجویی دانشکده صنعت هوایی

▫️بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

▫بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *